GALA WIP2

Drodzy Klienci Dr Joint,

Mamy dla Was wyjątkową okazję, która łączy naszą pasję do zdrowia i sportu z szczytnym celem charytatywnym. Jesteśmy dumni, że Dr Joint jest partnerem wydarzenia charytatywnej gali MMA WIP2. 

Celem Fundacji Wspierania Kultury oraz Sportu "Silesia" jest budowa Centrum Sportowego Silesian MMA. Od początku istnienia Fundacji głównym założeniem było stworzenie miejsca, w którym będzie możliwość wsparcia MŁODYCH SPORTOWCÓW znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Dla podopiecznych Fundacji "Silesia", stowarzyszeń oraz domów dziecka, udział w zajęciach będzie bezpłatny. 

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do wspólnych działań w kolejnej edycji Gali WiP Walcz i Pomagaj, która odbędzie się 26 sierpnia 2023 r. w Parku Słupna w Mysłowicach. To będzie niezapomniane wydarzenie pełne emocji i sportowych zmagań, a przede wszystkim - szansa, by pomóc w spełnieniu marzeń młodych sportowców.

 JAK MOŻECIE POMÓC?

Bądźcie z nami: Przyjdźcie na Galę WIP2 i cieszcie się niezwykłym widowiskiem sportowym. 

Każda forma wsparcia, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie.

Dzielcie się informacją: Podzielcie się tą wiadomością ze swoimi znajomymi i rodziną, byśmy mogli razem osiągnąć nasz cel charytatywny.

 
LINKI DO WYDARZENIA
Facebook * Instagram

Zapewniamy Was, że to wyjątkowa okazja, aby wspólnie działać na rzecz dobra i przyczynić się do spełnienia marzeń młodych talentów sportowych.

Szczegóły wydarzenia
Data: 26 sierpnia 2023 r. Miejsce: Park Słupna, Mysłowice


Do zobaczenia na Gali WiP Walcz i Pomagaj 2023!

Z wyrazami szacunku,
Zespół Dr Joint
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl