Waporyzator Fenix Mini Plus: Jak oszczędzać susz i cieszyć się efektywną waporyzacją?

Waporyzator Fenix Mini Plus: Jak oszczędzać susz i cieszyć się efektywną waporyzacją?

Nowość na rynku aromaterapii - Fenix Mini Plus.

Czy marzysz o doskonałej jakości waporyzacji, której doświadczysz w każdym miejscu? Fenix Mini Plus to odpowiedź na Twoje pragnienia!

Na czym polega waporyzacja przy użyciu Fenix Mini Plus? To proces, w którym susz ziołowy jest podgrzewany na odpowiedniej temperaturze, co powoduje, że aktywne związki roślinne zamieniają się w parę, którą można wdychać. 

Waporyzator Fenix Mini Plus korzysta z hybrydowego systemu grzewczego, łączy dwie metody ogrzewania - konwekcję i kondukcję. Konwekcja polega na podgrzewaniu suszu za pomocą gorącego powietrza, które przepływa przez komorę i oddziałuje z ziołami, przez specjalnie zaprojektowane otwory. Dzięki temu unikamy bezpośredniego kontaktu z płomieniem, co eliminuje ryzyko spalania suszu i powstawania toksycznych substancji. Z kolei kondukcja polega na bezpośrednim kontakcie suszu z rozgrzaną powierzchnią komory. 

Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury w zakresie od 120 do 221 stopni Celsjusza możesz dostosować swoją waporyzację do konkretnych preferencji i rodzaju ziół. Niższa temperatura jest idealna do delikatnych ziółek, które zawierają lotne olejki i są wrażliwe na wysoką temperaturę, podczas gdy wyższa temperatura może być stosowana do bardziej wytrzymałych ziół.

Waporyzacja Fenix Mini Plus to innowacyjne podejście do aromaterapii, które zapewnia przyjemność, dyskrecję i pełne wykorzystanie potencjału ziół. To naprawdę świetny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, wygodę i zdrowy styl życia! 

Para produkowana przez Fenix Mini+ cechuje się wysoką jakością: jest gładka, komfortowa dla dróg oddechowych, a jednocześnie jest jej zaskakująco dużo, nawet podczas waporyzacji przy użyciu względnie niskich temperatur. W wersji Mini+ nieznacznie poprawiony został przepływ powietrza, dzięki czemu branie wdechów pary jest jeszcze bardziej komfortowe.

Szybkie i łatwe ładowanie - z portem USB-C zapomnisz o długim oczekiwaniu na pełne naładowanie. Fenix Mini Plus jest gotowy do działania w ekstremalnie krótkim czasie! Zastąpienie portu micro-USB nowszej generacji portem USB-C to zmiana, która ucieszy wielu użytkowników. USB-C to nie tylko wygoda korzystania z tej samej ładowarki do szeregu różnych urządzeń, ale też szybsze ładowanie baterii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl