Dawkowanie cbd

Dawkowanie cbd

Jak dawkować CBD w olejku?

Choć zwykle piszemy wymijająco, że każdy organizm jest inny i potrzeby również mamy różnorodne, to dziś postawiliśmy na konkret – bezpieczny punkt wyjścia, od którego spokojnie możecie zacząć. Pamiętaj, że zawsze warto zasięgnąć opinii swojego lekarza na temat zdrowia i samopoczucia.

Do rzeczy:

  1. Odkręć olejek i nabierz do pipety porcję;
  2. Otwórz buzię, ustaw język na górnym podniebieniu;
  3. Zaaplikuj dawkę pod język;
  4. Pozwól wchłaniać się olejkowi min. 60 - 90 sekund;
  5. Połknij olejek;


Kannabinoidy przyjęte podjęzykowo wędrują bezpośrednio do krwioobiegu (omijając układ pokarmowy) i są transportowane bezpośrednio do tkanek. 

* Na początek wystarczy jedna kropla olejku o niskim stężeniu (np. 2,5%) stosowana trzy razy dziennie przez trzy tygodnie. Lepiej zacząć jest od niskiej mocy produktu i niewielkich dawek, które z czasem (co 3–4 tygodnie) będziecie podnosić (na początku np. o jedną dodatkową kroplę). Dajmy organizmowi czas na oswojenie się z suplementacją kannabidoidów. 

* Gdy zaczniesz już przyjmować większe ilości CBD, pamiętajcie, by podzielić je na kilka porcji, przyjmowanych np. trzy razy dziennie. Istotne jest także regularne suplementowanie, w miarę możliwości najlepiej o stałych porach. Bo małe rytuały, to ważne sprawy.Obserwuj swoje samopoczucie i organizm, notuj rezultaty i eksperymentuj, aż osiągniesz upragniony efekt spokoju i chillu.

A na koniec zadaj sobie pytanie, czy odczuwam mniej stresu, lęku, niepokoju i bólu? Czy mam lepszy sen, koncentrację i samopoczucie?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl