HoneyStick HRB Turbo Herb Vaporizer

Availability: Out of stock
Price: €86.48 86.48
Net price: €70.31
quantity szt.

product unavailable

add to wish list
Pin It
Description

 

Zapraszamy do świata elektroniki Dr Joint!

 

W czasach, gdy waporyzatory są już w codziennym użyciu, zapewniamy naszym klientom dostęp do wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Nie musisz martwić się także o technologie, które są przez nas oferowane – dbamy o to, żeby producenci urządzeń spełniali najwyższe standardy techniczne i posiadali najważniejsze, aktualne certyfikaty. Starannie dobieramy marki urządzeń elektronicznych, które potem znajdują się w naszej ofercie, więc jesteśmy pewni, że i Ty docenisz jakość produktów, które przygotowaliśmy specjalnie dla klientów, którzy wymagają najlepszej jakości.

 

 

Honey Stick™ to marka, która łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne, wysoką wydajność, niezawodność i przystępną cenę. Od pierwszego urządzenia, które weszło na rynek - aż do dzisiaj, zespół Honey Stick™ współpracuje z rozległą siecią hodowców, ekstraktorów i przedstawicieli branży – aby zaspokoić potrzeby zarówno pacjentów jak i użytkowników rekreacyjnych. Każdy z naszych produktów został opracowany tak, aby zapewnić niezrównane wrażenia z waporyzacji suszu, koncentratów i olejków eterycznych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Honey Stick™ na terenie Polski i zapewniamy, że ich jakość ukaże Wam różnicę dzielącą je od konkurencji. Gwarantem jest tu zespół projektowy Honey Stick™, który wykorzystuje najwyższej jakości komponenty, aby doskonale podkreślić smak
i intensywność przy każdorazowym użyciu.

Produkty Honey Stick™ są wielokrotnym zdobywcą nagród podczas targów High Times Cannabis Cup – legendarnym już festiwalu, który co roku odbywa się w Amsterdamie. Skontaktuj się z nami w celu omówienia i prezentacji urządzeń, aby osobiście móc poczuć jakość i zrozumieć, że Honey Stick™ to nie tylko marka, ale i styl życia.

 

 

 

Honey Stick™ Vaporizer HRB Turbo Herb 

 

 

HoneyStick HRB Turbo Herb to przeznaczone do suszu konopnego urządzenie waporyzujące, które sprawdzi się świetnie w podróży, ponieważ jest wystarczająco lekkie do przenoszenia, ale wystarczająco solidne, aby czuć jakość i komfort korzystania. HRB Turbo nagrzewa się dość szybko jak na urządzenie z tego przedziału cenowego. Pozostaje chłodny w dotyku dzięki izolującym gumowym uchwytom z boku. Ustnik również nie nagrzewa się zbytnio, mimo że znajduje się tuż nad komorą na zioła.

Jeśli szukasz waporyzatora z najwyższej półki, który wygląda i działa tak samo jak najlepiej sprzedające się waporyzatory na rynku, a kosztuje jedynie ułamek ich ceny. Użyj HRB Turbo i przekonaj się sam!

 

Charakterystyka urządzenia:

 • W pełni ceramiczna komora grzewcza
 • Wibracyjne wskazywanie temperatury
 • 2 opcję ustników
 • 3 zakresy ustawienia temperatury: 200°C, 210°C, 220°C
 • Wyjście 4V


Zawartość opakowania: 

 • 1 x Waporyzator 
 • 1 x mały wycior do czyszczenia
 • 1 x metalowa wykałaczka do ubijania suszu
 • 1 x ustnik ze szklaną końcówką
 • 1 x standardowy gumowy ustnik
 • 1 x kabel ładujący USB 
 • 1 x instrukcja

 

Jeśli chcesz przenieść swoje doświadczenie waporyzacji na wyższy poziom, nie szukaj dalej!

 

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl