HoneyStick BeeKeeper 2.0 Multi-Kolor Oil Vaporizer MOD

Availability: Out of stock
Price: €17.73 17.73
Net price: €14.41
quantity szt.

product unavailable

add to wish list
Rating: 4
Vendor: HoneyStick
Product code: DBAA-2770E_20201211084521
Pin It
Description

 

Zapraszamy do świata elektroniki Dr Joint!

 

W czasach, gdy waporyzatory są już w codziennym użyciu, zapewniamy naszym klientom dostęp do wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Nie musisz martwić się także o technologie, które są przez nas oferowane – dbamy o to, żeby producenci urządzeń spełniali najwyższe standardy techniczne i posiadali najważniejsze, aktualne certyfikaty. Starannie dobieramy marki urządzeń elektronicznych, które potem znajdują się w naszej ofercie, więc jesteśmy pewni, że i Ty docenisz jakość produktów, które przygotowaliśmy specjalnie dla klientów, którzy wymagają najlepszej jakości.

 

 

Honey Stick™ to marka, która łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne, wysoką wydajność, niezawodność i przystępną cenę. Od pierwszego urządzenia, które weszło na rynek - aż do dzisiaj, zespół Honey Stick™ współpracuje z rozległą siecią hodowców, ekstraktorów i przedstawicieli branży – aby zaspokoić potrzeby zarówno pacjentów jak i użytkowników rekreacyjnych. Każdy z naszych produktów został opracowany tak, aby zapewnić niezrównane wrażenia z waporyzacji suszu, koncentratów i olejków eterycznych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Honey Stick™ na terenie Polski i zapewniamy, że ich jakość ukaże Wam różnicę dzielącą je od konkurencji. Gwarantem jest tu zespół projektowy Honey Stick™, który wykorzystuje najwyższej jakości komponenty, aby doskonale podkreślić smak
i intensywność przy każdorazowym użyciu.

Produkty Honey Stick™ są wielokrotnym zdobywcą nagród podczas targów High Times Cannabis Cup – legendarnym już festiwalu, który co roku odbywa się w Amsterdamie. Skontaktuj się z nami w celu omówienia i prezentacji urządzeń, aby osobiście móc poczuć jakość i zrozumieć, że Honey Stick™ to nie tylko marka, ale i styl życia.

 

 

 

Honey Stick™ BeeKeeper 2.0

Multi-Kolor

 

 

BeeKeeper 2.0 dzięki wykorzystaniu atrybutów - prostoty, niezawodności, trwałości i wydajności, wkroczył na kolejny poziom Vapingu!

Do urządzenia pasują naboje 1 ml z konopnym wkładem wstępnie napełnione gęstym destylatem, a poprzez zastosowanie bardzo mocnego magnesu, który wypełnia średnicę otworu, tworząc w pełni funkcjonalne połączenie z dużą polaryzacją. System wyjściowy i pojemność samego akumulatora zostały zmodyfikowane, co przekłada się na lepszy smak, więcej dymu i dłuższą żywotność akumulatora pomiędzy cyklami ładowań.

 

Charakterystyka urządzenia:

 • Bateria w kolorze kameleon o dużej pojemności 650mAh / 4V MOD
 • Wysokowydajny zbiornik 510 z nierdzewnym ustnikiem i ulepszoną grzałką
 • Bardzo szeroki otwór, na wkłady 510 z destylatem konopnym
 • Smukła, unikalna konstrukcja o wysokiej jakości
 • Wymiary: dł. 68mm x szer. 28mm x wys. 19mm
 • Otwór na wkład o szerokości 12 mm
 • Wkład na gwint 510 (do 12 mm szerokości)

 
Zawartość opakowania: 

 • 1 X bateria BeeKeeper 2.0 20W Multi-Kolor MOD
 • 1 X zbiornik na Vape do wielokrotnego napełniania gęstym destylatem konopnym
 • 1 X nowy, magnetyczny adapter o szerokości 12 mm
 • 1 X kabel do ładowania Micro USB

 

Jeśli chcesz przenieść swoje doświadczenie waporyzacji na wyższy poziom, nie szukaj dalej!

 

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl